,,Efektívnosť“ vakcinácie v Stropkove!

17. marca 2021 Od Milan Mazurek
Tento obrázok dokonale vystihuje, akého šialenstva sme tu svedkami. Na jednej strane plné huby rečí vládnych predstaviteľov, ako sa treba chrániť a predovšetkým chrániť ohrozené skupiny obyvateľstva a na druhej strane neustále plošné testovanie a absolútne nezvládnuté očkovanie, ako ideálne možnosti nakaziť práve tieto skupiny!
Kým je celá spoločnosť dusená nelogickými plošnými opatreniami, ktoré ju devastujú po všetkých stránkach, tak vláda zatiaľ organizuje masové premorovanie, s cieľom zabiť alebo aspoň dostať do nemocníc čo najviac ľudí… Hrozná predstava.
O efektívnosti vakcín sa presvedčili aj v Stropkove, kde v priebehu krátkeho času zomrelo minimálne 13 očkovaných ľudí v zariadení sociálnej starostlivosti. Isteže mali len prvú dávku… Teoretická efektívnosť druhej je akurát tak otázna a otázne je tiež, či práve vakcíny nemohli pomôcť ochoreniu. To dnes len ťažko niekto potvrdí alebo vyvráti. Demonštruje to ale opäť fakt, že utiekať sa k vakcínam, ako k zázračnému riešeniu tohto respiračného ochorenia je maximálne naivné.
Prosím opäť všetkých, aby si uvedomili, že toto neskončí, kým nezačneme tieto premorenia IGNOROVAŤ!