Diskriminácia a teror ľudí v Žehre musí skončiť!

27. apríla 2021 Od Milan Mazurek

Nádherná obec Žehra, na ktorej katastrálnom území stojí aj Spišský hrad je dlhodobo sužovaná problémami, vďaka miestnej osade a klanom, ktoré osadníkov na svoje obohacovanie zneužívajú.

Slušní ľudia musia bezmocne pozerať na to, ako osadníci neplatia za vodu alebo nájomné a obec im ešte za odmenu odpúšťa dlhy a znižuje ceny na symbolické euro.

Kriminalita, bitky, nulová hygiena a ďalšie klasické problémy osady, kde je viac než 90% miera nezamestnanosti sú trestom pre tých, ktorí chcú žiť slušne a nikomu nič neurobili. Vláda však stojí na strane asociálov a pripravila pre ich pohodlný život ďalšiu miliardu, ktorú zaplatia pracujúci ľudia zo svojich daní.

Takto sa ďalej žiť nedá. Stačilo by, aby analfabeti nemohli kandidovať za starostov a poslancov, aby diskriminácia slušných ľudí nebola podporovaná, ale trestaná, a aby zákon platil pre každého rovnako!

My sa týchto zmien nebojíme a pravidlá nastavíme tak, aby už nikto nemohol byť zvýhodňovaní a kriminálnici nemohli beztrestne zotročovať osadníkov v Anglicku a zdierať ich úžerou.