Milan Uhrík na TA3 na rovinu Vláda je mentálne indisponovaná! Chystajú sa neskutočné veci

7. júna 2021 Od Milan Mazurek

⁣SÚČASNÁ VLÁDA JE MENTÁLNE INDISPONOVANÁ! (Slušne povedané…) Nezvláda ani elementárne riadenie štátu, nieto ešte riadenie krízy.

💳 Sme proti Covid pasom. Nie je to „sloboda v cestovaní“, ale „povinnosť v testovaní a očkovaní“. Odstraňujú aj poslednú výhodu EÚ – možnosť voľného pohybu. Ak raz EÚ tieto pasy zavedie, už ich tak ľahko nezruší. Ak si raz Brusel nejakú kompetenciu vezme, už nikdy sa jej nevzdá!

🏞 Spoločnosť sa má snažiť o návrat do pôvodného normálu, nie o vytváranie nového „status quo“ s povinnými očkovaniami, testovaniami, obmedzeniami, zákazmi a Covid pasmi ako s novou normou bežného života ľudí. Obávam sa však, že práve o to mnohým ide.

⛔ Áno, pri riešení krízy je potrebné počúvať odborníkov, ale nie tých, čo sú previazaní na farmaceutický priemysel. Tí nebudú chcieť nikdy návrat do normálu. Nepovedia, že Ivermectín funguje alebo že „epidémia skončila“. Budú chcieť testovať, očkovať a predávať respirátory do nekonečna. Biznis je biznis.

EÚ má byť výlučne hospodárskym spoločenstvom – prospešným pre všetky štáty. Nie politickým tyranom, ktorý ostatným určuje ako má vyzerať rodina a koľko imigrantov musí kto k sebe prijať.

Ak s týmito názormi súhlasíte, ZDIEĽAJTE 👍