ČAPUTOVÁ OPÄŤ UKÁZALA, ŽE SA ZA SLOVÁKOV NIKDY NEPOSTAVÍ!

27. júla 2021 Od Milan Mazurek
Priatelia, v prvom rade sa vám chcem poďakovať za to enormné množstvo pozitívnych správ ktoré som v posledných dňoch dostal. Sú ich stovky len v priebehu dvoch dní a nie je bohužiaľ v mojich ľudských silách vám všetkým osobne odpovedať, preto vám za túto fantastickú podporu ďakujem takto verejne. Rovnako to platí aj pre našich bratov v Českej republike, odkiaľ mi píše čoraz viac ľudí a mňa teší, že sa v tejto nebezpečnej dobe dokážeme spájať a hľadať k sebe cestu.
Pozrite sa však na fotografie nižšie. Pochádzajú z protestu občanov pred parlamentom počas víkendu, kde sme okrem obrovského množstva rozhovorov uskutočnili aj dlhý rozhovor pre RTVS. Tam už Miro Suja povedal redaktorovi, že problém s médiami je cenzúra a vzhľadom na to, že sme nekvákali prorežimnú propagandu, tak to ani neodvysielajú. Miro mal samozrejme pravdu, nedali von ani sekundu. Klamú, prekrúcajú a cenzurujú…
Vystúpenia poslancov hnutia Republika počas poslednej dvojdňovej schôdze dosiahli na sociálnych sieťach neuveriteľný úspech. Obrovské desaťtisíce zdieľaní a milióny pozretí. Len za dva dni! Médiá z nich však neodvysielali nič, mlčia ako hrob, aby sa k ľuďom nedostali informácie, vďaka ktorým by sa mohli nad súčasnou totalitou pozastaviť a začať premýšľať inak. To isté bohužiaľ platí aj o väčšine tzv. „alternatívnych“ médií, ktoré sa tvária, že Republika neexistuje a preferujú svojich obľúbencov.
Presne takáto mediálna cenzúra a nedostatok informácií medzi verejnosťou umožnili Čaputovej bez dostatočného verejného tlaku podpísať v rekordnom čase fašistickú novelu zákona, zavádzajúcu očkovaciu totalitu. Hodiť tak väčšinu národa cez palubu s tradičným pohŕdavým výrazom.
Priatelia, nachádzame sa v situácii, kedy je to všetko v rukách ľudí. Jediným nástrojom prebudenia davov sú pravdivé informácie. Hovoriť slobodne a otvorene nie len o potenciálnych výhodách očkovania, ale aj o rizikách. Nebáť sa počuť pravdu o nedôveryhodných štatistikách a praktikách farmaceutických firiem. Otvárať ľuďom oči v otázkach „dočasnej“ straty práv a slobôd, ktoré sa rýchlo premieňajú na trvalé a „konšpiráciách“ spred roka, ktoré sú dnes už realitou (ako covid pasy).
Informácie sú najsilnejšia zbraň, preto nás cenzurujú. Každý z vás však môže v tomto zápase pomôcť a pričiniť sa o to, aby táto nebezpečná totalita padla. Stačí len šíriť informácie bez strachu. Aby sme aj 1. septembra dokázali do ulíc dostať čo najväčšiu časť národa.
Ak máte záujem byť pravidelne informovaní, napríklad na vašej mailovej adrese, neváhajte a prihláste sa do newsletera na mojej webovej stránke www.milanmazurek.info, prípadne na stránke www.hnutie-republika.sk Stačí len zadať email do formulára na boku alebo v dolnej časti stránky a neujde vám viac žiadna podstatná novinka, ktorú by chceli sociálne siete alebo médiá cenzurovať.
Zároveň je tieto informácie potrebné šíriť a zdieľať všade, kde na to máte dosah. Štátnu a korporátnu cenzúru musíme prelomiť zosieťovaním aktívnych a rozumných ľudí, túžiacich po slobode.
Opakujem. Informácie sú našou zbraňou a dnes už hráme o všetko.
Najbližší protest musí byť skrátka ohromný.